PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34565}
6,9 221 541
ocen
6,9 10 1 221541
6,5 11
ocen krytyków
The Ring
powrót do forum filmu The Ring

Prosze o pomoc

ocenił(a) film na 8

obejrzałem dość sporo horrorów i według mnie ten jest w czołówce o ile nie jest najlepszy, prosze się znacie jakies horrory które według was biją ten byłbym wdzięczny za podanie tytółów

iIxXxIi

u mnie również jest w czołówce, natomaist na pewno nie jest najlepszy.
Moim zdaniem najlepszy horror jaki wyszedl to Sinister.
Najwyzej oceniane przeze mnie to Lake Mungo 2008, Sierociniec, Poltergeist 1982, Egzorcyzmy Emily Rose 2005, Coś 1982, Dracula 1992, Hellraiser 1987, Awakening, The 2011, 1408.

W sumie jak teraz popatrzalem to dosc sporo horrorów widziałem. Aczkolwiek nie zgadzam sie w wiekszosci przypadków z filmwebem co do okreslenia gatunku. Moze jakiegos nie widziales.

ocenił(a) film na 8
iIxXxIi

polecam:
the awakening
nosferatu: phantom der nacht
angel heart
the changeling
omen ('76), omen II ('78), omen III ('81)
egzorcysta ('73)
the skeleton key (niby thriller, ale boję się za każdym razem, jak go oglądam)

ocenił(a) film na 9
iIxXxIi

Ja też jestem masochistą i lubię horrory.Ten u mnie jest w czołówce(nie wiem czemu tak nisko oceniany) bo naprawdę mnie wystraszył.Nie straszna mi krew i flaki dlatego cenię tego typu horrory,Jeśli też cenisz horrory typu "uzyj wyobraźni i zesraj się z domysłów... polecem
Tak jak "emu_
2.Sinister(koniecznie,tutaj sraka miała trochę roboty a mam 32 lata:P...
3. "1408"
4.Klątwa
5.Shutter
no i oczywiście
Oczywiście nr 1 jest Ring....W/g filmewbu obejrzałem 160 horrorów ale wierz mi że tylko na tych brąz pasek pojawił się na gaciach:P
No i oczywiście Constantine,którego uwielbiam lecz mnie za bardzo nie wystraszył...trudno mi go umiejscowić w tej piątce ....po prostu uwielbiam ten "niby horror"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones