PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34565}
6,9 221 541
ocen
6,9 10 1 221541
6,5 11
ocen krytyków
The Ring
powrót do forum filmu The Ring

fakty:
* Film jest genialne wyreżyserowany i zagrany.
* Twórcom, w przeciwieństwie do twórców japońskiego Ringu, udało się odtworzyć niesamowitą
atmosferę oryginalnej noweli.
* Pod względem 'straszności' ten film jest niezrównany.
W sposób mistrzowski wykorzystuje znane i nowatorskie techniki psychologiczne oddziałujące na
podświadomość i świadomość widza, przez co film trzyma w napięciu do ostatniej chwili. Jeżeli
ktoś w skupieniu obejrzał cały film i twierdzi, że w ogóle nie był straszny / nie przeżył poseansowej
traumy, to ŻADEN film taką osobę nie przestraszy.
The ring to jeden z najlepszych horrorów ogólnie i świetny film - kto się nie zgadza:
a). widział 3 lub mniej horrory w życiu + jest kompletnym filmowym ignorantem,
b). jest uprzedzony do horrorów i za sam gatunek zaniża filmowi ocenę,
c). jest nawiedzonym weeaboosem i wg niego Japońska i koreańska adaptacja 'The Ring' (tak,
oryginalnie to nowela, nie film) jest w porządku, ale amerykańska to już ZŁO SZATAN
d). jest idiotą
^^^ ew kilka z powyższych.
Ani japońska (nudna jak flaki z olejem) ani koreańska (lolniktniesłyszał) wersja nie dorównuje mu
do pięt, tak samo jak 99, 99 % horrorów. Film zasługuje CO NAJMNIEJ na 8. Aktualna średnia źle
świadczy o tym serwisie, ale z drugiej strony... czego oczekiwać po plebsie ;)

ocenił(a) film na 7
slytheringirl

Zacząłbym od:
Trochę kultury - ludzie mający inne zdanie to nie idioci. A może to ty jesteś idiotką, dziecko?;)

A wracając do tematu filmu. Jest to bardzo dobry horror. Nie jest to ścisły top, ale na pewno film, który powinien obejrzeć każdy szanujący się fan gatunku.
Straszność zależy od indywidualnego widza. Pokazujesz swoją ignorancję pisząc o tym, że jest najstraszniejszy i że jak kogoś nie przestraszył to żaden film nie przestraszy. Bzdura nad bzdura.

Film na 8 zasługuje... Ale na filmwebie większość dobrych horrorów ma zaniżone oceny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
slytheringirl

Owszem również uważam że to horror wybitny, jeden z najlepszych w historii, ale bez przesady każdy ma swój gust.

ocenił(a) film na 10
slytheringirl

Gdyby nie gimnazjalny styl, to można byłoby się z częścią wypowiedzi slytheringirl zgodzić.
Ring to jeden z najlepszych horrorów jaki powstał w kinematografii.
Ale to moje zdanie i nie nazwałbym idiotą kogoś kto ma inny gust.
Czasami kubeł zimnej wody się przydaje.

użytkownik usunięty
JacekSzulc

Mądre słowa. :-)

ocenił(a) film na 5
slytheringirl

Nie wiem, czy zauważyłaś, ale to film prosty w odbiorze, skierowany do szarej masy, a więc plebsu, tak więc nazywanie "plebsem" osób, którym się nie podobał, jest trochę nie na miejscu. Reszty nawet mi się nie chce komentować, bo prawdopodobnie jesteś trollem, wydaje mi się nieprawdopodobne, żeby ktoś był takim głupim prostakiem.

ocenił(a) film na 10
pani_sroka

Zgadzam się. Najlepszy horror jaki oglądałam a jestem fanką tego gatunku i wiele już widziałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones